Montagemedewerker hout – Techmatch – OosterhoutBuitendienst Monteur Spuitcabines – LMH Engineering – OosterhoutWerkvoorbereider elektrotechniek – FYGI – OosterhoutMonteur elektrotechnische panelen – VNOM – OosterhoutMechanisch operator procesindustrie – Techmatch – OosterhoutProjectleider w – Eminent – OosterhoutMontagemedewerker hout – Techmatch – OosterhoutTegelzetter – VNOM – OosterhoutSchoonmaker (interieur bedrijven, instellingen) – UWassistent – OosterhoutWerkvoorbereider elektrotechniek – FYGI – OosterhoutMechanisch operator procesindustrie – Techmatch – OosterhoutProjectleider w – Eminent – OosterhoutMontagemedewerker hout – Techmatch – OosterhoutMontagemedewerker hout – Techmatch – OosterhoutMechanisch Monteur TD – VNOM – OosterhoutSoftware engineer industrie – Voort – OosterhoutPlanner – Eminent – OosterhoutMontagemedewerker hout – VNOM – OosterhoutAssemblagemonteur industriële elektronica – VNOM – Oosterhout

JobID = 24×0.07

Aanbod

JobID = 25y0.07

Buitendienst Monteur SpuitcabinesWat ga je doen?Als Field Service Engineer ben je verantwoordelijk voor het plaatsen van apparatuur bij de klant. Daarnaast houd jij je bezig met het (preventief) onderhoud om de machines in optimale conditie te houden. Ook zal je deze apparatuur installeren. Wanneer nodig analyseer je storingen, stel je de diagnose op en los je deze op. Je bent het gezicht van het …

Lees meer…

JobID = 24×0.07

Wij zijn opzoek naar een nieuwe collegadie ons team van werkvoorbereiders komt versterken. In de rol vanwerkvoorbereider ben je de assistent van de projectleider en samenmet jullie team maken jullie binnen de afgesproken kaders hetproject tot een succes.

In deze dynamischefunctie ben je verantwoordelijk voor het zelfstandig ontwerpen vangehele elektrotechnische installaties, waaronder lic…

Lees meer…

JobID = 23×0.07

Wat ga je doen?

Ben jij een Elektromonteur? En op zoek naar eennieuwe uitdaging? Solliciteer dan direct! Ter uitbreiding van hetteam zijn wij per direct op zoek naar Elektromonteurs. Je hebt eenbreed scala aan diverse werkzaamheden, waarbij je verantwoordelijkbent voor het volgende:

Lees meer…

JobID = 24×0.07

Aanbod

JobID = 24×0.07

In deze functie als Projectleider-WTB moet je denken aan de volgende werkzaamheden:• Verantwoordelijk voor de planning• Technisch en financieel verantwoordelijk voor projecten in uitvoering• Ondersteunen bij de verwerving van nieuwe projecten• Zorgdragen voor projectvoorbereiding• Opstellen van projectbegrotingen• Bewaken van de voortgang van de gemaakte kosten en ingrijpen bij eventue…

Lees meer…

JobID = 24y0.07

Aanbod

JobID = 22w0.07

Wat ga je doen?

Ben jij een allround tegelzetter die wij zoeken voorin de onderhoud of renovatie? Lees dan snel verder! Binnen defunctie als allround tegelzetter ga je je bezig houden met devolgende werkzaamheden:

Lees meer…

JobID = 17q0.07

UWassistent zoekt een huishoudelijke hulpin Oosterhout!

Wie zijnwij?

UWassistent levertpersoonlijke dienstverlening op maat. We helpen op die manierouderen en andere hulpbehoevenden om op een fijne manierzelfstandig te kunnen blijven wonen. Met een beetje hulp willen wehet leven van de ouderen makkelijker maken, zodat ze voluit van hetleven kunnen genieten.

JobID = 24y0.07

Wij zijn opzoek naar een nieuwe collegadie ons team van werkvoorbereiders komt versterken. In de rol vanwerkvoorbe...

CategorieënGeen categorie